День знань у Первомайській багатопрофільній гімназії

2013-09-01

День знань у Первомайській багатопрофільній гімназії

Свято початку нового навчального року є традиційним і для учнів, і для вчителів, і для батьків. Воно як новий етап на життєвому шляху кожної людини. Цей рік не став винятком.

Першого вересня о 8.00 Первомайська багатопрофільна гімназія гостинно відчинила двері дітям і одразу ж наповнилася їх веселим сміхом. Для школярів колектив гімназії та батьки підготували світлі класи і, звичайно, - свято!

Урочиста лінійка, присвячена Дню знань, повторюється кожного року знову і знову, однак все-одно це свято лишається особливим.

Першу сторінку Книги Знань відкрили першокласники, яких гімназія з особливою урочистістю прийняла у велику дружну сім'ю. 82 першокласника вперше крокували в Світ Знань, а поряд з ними — вчителі (Дорофєєва С.В., Вілкова А.Ю., Кондратенко Н.Є.), які будуть допомагати дітям здобувати знання і пізнавати світ протягом наступних чотирьох років. А щоб заохотити дітей до навчання та підтримати бажання вчитися, кожному першокласнику Народний депутат Верховної Ради України Сергій Володимирович Дунаєв організував чудові подарунки.

Свято без гостей — не свято. І щоб цей день запам'ятався надовго, було запрошено багато шанованих осіб нашого міста, які привітали усіх присутніх на цьому святі: міський голова Бабій Б.В., начальник міського управління освіти Фомічов А.В., директор ТОВ “Інтер-Інвествугілля” Смєшко М.І., заступник директора міського центру зайнятості Пилипенко Ю.А., перший заступник генерального конструктора Первомайського електромеханічного заводу ім.К.Маркса Хомяков Р.С., екскурсовод туристичного агенства “Караван” Рубанович Л.В., почесний житель м. Первомайська, письменник, Президент Малої Академії Наук Тютюнник М.Г.

Першим зі словами привітань та побажань до гімназистів звернувся почесний гість урочистої лінійки міський голова Б.В. Бабій. У своїй промові Борис Васильович наголосив на необхідності здобувати знання, висловивши свої сподівання щодо майбутнього сьогоднішніх учнів. Міський голова побажав дітям, батькам і вчителям успіхів та витримки. Начальник управління освіти А.В. Фомічов, звертаючись до присутніх, підкреслив роль гімназії як навчального закладу в нашому місті, відзначивши роль педагогів у організації навчального процесу. Завершуючи свій виступ, Анатолій Володимирович побажав гімназистам успіхів, плідної і результативної праці.

Дякуючи опіці директора Первомайського електромеханічного заводу ім. К.Маркса П.І. Захарченка та першого заступника генерального конструктора Хомякова Р.С. , зараз гімназія має обладнаний кабінет української мови та літератури.

Багато років гімназія тісно співпрацює з керівництвом та профспілковим комітетом ТОВ “Інтер-Інвествугілля”. Директор ТОВ “Інтер-Інвествугілля” М.І.Смєшко у своїй промові, зверненій до присутніх, окрім побажань та вітань, наголосив на необхідності пронести світлу пам'ять про школу протягом життя. Та головне — здобути знання, які б втримали на плаву кожного, хто потрапить у бурхливі хвилі життєвого моря. Незмінною лишається традиція вручення дітям (відмінникам навчання та активістам) іменних стипендій, які виділено ТОВ “Інтер-Інвествугілля” під керівництвом М.І.Смєшка і голови профспілкового комітету В.М.Моісєєнка.

Екскурсовод туристичного агенства “Караван” Л.В.Рубанович від імені керівника агенства Д.В.Чуприк привітала гімназистів із Днем знань, подарувавши дітям подарунки, які допоможуть усім бажаючим фізично зміцнюватися, тренуватися в галузі спорту та здобувати призові місця у змаганнях.

Приєднався до урочистих привітань і ще один гість лінійки — почесний житель м. Первомайська, письменник, Президент Малої Академії Наук, колишній учень школи №2 — М.Г.Тютюнник. Побажання учням здоров'я і вдалого навчання — це, мабуть, найважливіше, адже саме цим мають жити учні протягом навчального року.

Багато дітей на святі було нагороджено грамотами у різних номінаціях, зокрема за відмінне навчання та активну участь у житті гімназії.

І хоча надворі було прохолодно, ніщо не зіпсувало свята. Першокласники із радісними посмішками крокували до Країни Знань, несучи в руках Ключ від неї, а випускники, як гімназисти із великим досвідом, їм допомагали.

Обличчя дітей випромінювали радість. Вересневе свято сповнило школярів невичерпною енергією, прагненням оволодіти знаннями, берегти і примножувати традиції рідної гімназії.

Дорогі батьки і діти! Зі святом! Нехай у вашому житті завжди буде місце знанням і мудрості, які допоможуть впоратися із життєвими негараздами!

/Files/images/shkola/P1060272.JPG/Files/images/shkola/P1060268.JPG
Кол-во просмотров: 153